Małe Fusy to rodzinna kawiarnia wyjątkowo przyjazna dzieciom. Jako rodzice szczególną uwagę przywiązaliśmy do tego, by rodziny mogły poczuć się u nas komfortowo i swobodnie. Strefa dla dzieci pobudza zmysły najmniejszych i zachęca je do kreatywnej zabawy. W naszym menu stawiamy na produkty o zdrowych, prostych składach. Pyszne ciasta zaskakują smakiem i rozpieszczają podniebienia, również wegan i alergików.

Z myślą o dzieciach

Naszą przestrzeń zaaranżowaliśmy tak, by każde dziecko czuło się u nas swobodnie. W strefie kreatywnej zabawy znajdą między innymi warzywniak i domek, do których można wejść, tablice manipulacyjne czy stworzone specjalnie dla nas tablice interaktywne dla dzieci w różnym wieku: „świecidełka”, „Zgaduj-zgadula” czy „Memory”.

W naszej witrynce znajdziesz całą masę słodkości, które przygotowujemy na miejscu. Oferujemy również BIO ciasta wegańskie, bez cukru i bez glutenu z pierwszej certyfikowanej ekologicznej wegańskiej pracowni cukierniczej. Wyjątkowe okazje możecie świetować przy tortach artystycznych naszej produkcji.